Sveiki atvykę!
LT | PL | RU |
Mažai pastangų įrengti -
Reikia perstatyti kitur?
Geriausios medžiagos -

PATOGU!

www.dalca.lt

Eurosienelės plokštė tiesiog prisukama prie sienos. Prieš tai sienos nereikia nei lyginti, nei kitaip koreguoti. Eurosienelės patogumas – jos funkcionalumas: sienoje įmontuojami specialūs kabliukai. Jų formą, dydį bei laikomąją galią galite pasirinkti iš gausaus asortimento. Mes Jums siūlome nuo mažiausių iki didžiausių: priklausomai nuo to, ką ketinate kabinti.

GREITA!

Eurosienelės tvirtinimui nereikia jokių specialių parengiamųjų darbų. Tai užtikrina, kad Eurosienelės tvirtinimui laiko sugaišite minimaliai.
O kaipgi kabliukai? Tai itin paprasta: Jums tereikia išsirinkti norimą sienelės vietą ir vienu rankos judesiu prie jos pritvirtinti reikiamą kabliuką. Užtruksite minutėlę. Nors ne, ir tiek neprireiks.

KOKYBIŠKA!

Nevarginsime Jūsų vardindami, iš kokių medžiagų gaminamos Eurosienelės. Taip pat nepasakosime, kaip jos vertinamos kitų panašių medžiagų kontekste. Tiesiog atskleisime, jog jau daugiau nei dešimtmetį glaudžiai bendradarbiaujame su Vokietijos gamintojais. Mes nesistengiame pralobti Kliento sąskaita. Nesigiriame, bet už tai jie mus gerbia ir visada sugrįžta.

Visos teisės saugomos UAB "Dalca" Tel./faks. (370 5) 213 16 87 patogisiena@dalca.lt
Sprendimas :